top of page

''Ayağını yorganına göre uzat'' atasözünü hemen hemen hepimiz duymuşuzdur. Ama ayağına göre yorgan bul cümlesini çok daha az insan bilir. İşte tüm mesele bu.

Bize de yıllarca kendini en iyi sen tanırsın dediler. Ama kimse nasıl tanıyacağımızı bunun için ne yapmamız gerektiğini söylemedi. İşte koçlukla kendinizi tanıyıp, yaptıklarınızın ve yapmadıklarınızın tek sorumlusunun kendiniz olduğu gerçeğini öğreniyorsunuz.

Koçluk aldıktan sonra iş hayatım ve özel hayatımda olaylara bakış açım değişti. İnsan bile bile yanlış yapmaz. Hatalarını kendine söyleyemez. Hatta yaptığı şeyin başkaları tarafından kabul görmediğinin farkına bile varamayabilir. İşte bu görüşmelerde bu hatalarımın farkına vardım ve düzeltmeye devam ediyorum.

Ben yaşadıklarımı yazdım. Burada karar sizin. Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz? 

Mustafa Bey size çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar."

Gökhan Keskin - 2018

 

"Bizlere göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı sizlere teşekkür ederiz. Sizler ile yapılan görüşmelerimiz sonucunda kendimizin günlük hayatta ve iş hayatında bulunan ön yargılarımızı kendimiz cevaplandırarak özümüzün doğruluğuna dönmüş olduk. Faydalı bir program sonucunda kendi kararlılıklarımızın hangi yönde olması gerektiğini ve insanlar üzerinde nasıl bir kişi olduğumuzu görmüş olduk. Tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar."

Gökhan Şen - 2018

 

"Yaşam Koçum Mustafa Yurdakul ile yaptığımız 1 saatlik seansımız sonucu aylardır kararsız kaldığım konularla alakalı çözümlemeleri elde etmenin rahatlığını yaşıyorum. Hafiflemiş ve kararlı hissediyorum. Büyük sorunların küçük çözümleri varmış aslında 😊 Randevu almak isteyen yönetici ve dostlarımı keyifle yönlendirebilirim."

Tarık - 2018

bottom of page